Księgarnia Helios
Plac Zwycięstwa 25 ,I piętro
41 378 45 32

Książki na święta

15 grudnia, 2022

Świąteczny zimowy czas to doskonały moment, aby delektować się dobrą literaturą. Oto kilka propozycji, które idealnie wpisują się w tę porę roku:

"Dzień Świętego Mikołaja"

-autorstwa Davida Sedarisa. To zabawna i zarazem wzruszająca opowieść o postaciach z życia, które odwiedzają domy w święta i ich przygotowaniach do nich.

"Kolacja u Tiffany'ego"

- autorstwa Tracey Garvis Graves. To romantyczna opowieść o młodym mężczyźnie i kobiecie, którzy spotykają się w sklepie jubilerskim Tiffany'ego w czasie świąt Bożego Narodzenia.

"Opowieść wigilijna"

- autorstwa Charlesa Dickensa. Klasyczna opowieść o poświęceniu i miłości, która przetrwała wiele lat i wciąż jest uwielbiana przez czytelników na całym świecie.

"Śnieżynka i Król Śniegu"

- autorstwa Hansa Christiana Andersena. Ta zabawna i wzruszająca opowieść o małej dziewczynce, która trafia do krainy lodu i snu, pozostaje niezmienna od lat i nadal cieszy się popularnością.

"Cztery święta"

- autorstwa Joanny Trollope. To optymistyczna i inspirująca opowieść o czterech siostrach, które spotykają się w okresie przedświątecznym, by porozmawiać o swoim życiu i zmieniającym się świecie.

Podobne wpisy

Może zainteresują cię również te artykuły.
phonemap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram